Exsilium

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85.4 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Cybergate technology Ltd.
Uzayın derinliklerine doğru macera dolu keşif gezisine çıkan bir guruba katılarak düşmanlarınız ile mücadele edeceğiniz aksiyon dolu bir rol yapma oyunudur.

Uzayın derinliklerine doğru macera dolu keşif gezisine çıkan bir guruba katılarak düşmanlarınız ile mücadele edeceğiniz aksiyon dolu bir rol yapma oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak, 3D grafikleri ve fizik tabanlı oyun yapısı ile oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran oyunda, uzayın derinliklerine doğru macera dolu keşif gezisine çıkan bir guruba katılıyorsunuz. Bu gezi sırasında farklı dünyalar keşfedecek ve size saldıran düşmanlarınız ile mücadele edeceksiniz.

Özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelen oyunda, her biri kendine özgü yeteneklere sahip karakterlerinizi özelleşitirme şansına sahipsiniz.

Exsilium oyunu içerisinde; Mystrious gezegeni keşfi, 3D temalar, Farklı savaş stilleri, Fizik tabanlı savaş sistemi, Düşmanlara vereceğiniz ekstra hasar ile gizli öğelerin kilidini açma, Kendine özel karakterler yaratma, Geniş yelpazede ekipman seçimi, Farklı işlevlere sahip zırh seçimi, Karakter özelleştirme gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Exsilium indir
DİĞER SÜRÜMLER